Laupäeval toimub heitjate seeriavõistluse viies etapp

Heitjate seeriavõistluse viies ning ühtlasi ka selle hooaja viimane etapp toimub laupäeval, 1. septembril Tallinnas TTÜ staadionil ja Audentese staadionil.

Heitjate seeriavõistlusel võtavad teiste seas üksteiselt mõõtu ka käesoleva aasta Eesti meistrid ning rahvusvahelistel tiitlivõistlustel osalenud sportlased. Odaviskajatest võistlevad näiteks Risto Mätas, Marko Jänes, Tanel Laanmäe, Raine Kuningas ja Linda Treiel. Teistel heitealadel on samuti võistlemas meie paremik – nii on kettaheites stardis Priidu Niit ja Martin Kupper, vasaraheites Martin Lehemets ja Genro Paas ning naiste samal alal Kati Ojaloo ja  Ksenia Safonova, naiste kettaheites Anu Teesaar ja Kätlin Tõllasson, kuulitõukes Raigo Toompuu ning naiste samal alal nädalavahetusel Eesti A-vanuseklassi rekordi 17.70ni viinud Kätlin Piirimäe.

Heitjate seeriavõistlusel on kavas kõik heitealad. Vasaraheitevõistlus toimub algusega kl 11 TTÜ staadionil. Teistel heitealadel selgitatakse paremik Audentese staadionil, kus võistlused algavad kl 12.00. Võistluse detailse ajakava leiab Eesti Kergejõustikuliidu kodulehelt. NB! esialgne ajakava on muutunud: naiste odavise algab kell 12:00 ja meeste odavise 13:00

Pikkade traditsioonidega heitjate seeriavõistlus toimub juba 43. aastat.

Lisainfo:
Ants Kiisa
Heitealade alarühma vastutav treener
t. 56 640 851

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST