Laupäeval selguvad Euroopa aasta kergejõustiklased

Laupäeval, 11. oktoobril kuulutatakse Aserbaidžaani pealinnas, Bakuus välja Euroopa aasta kergejõustiklased. Aserbaidžaani telekanal teeb pidulikust galast otseülekande, mida on võimalik jälgida aadressil http://www.itv.az/. Ülekanne algab Eesti aja järgi kl 18:00 ja kestab 45 minutit.

Võitjad kuulutatakse välja kohapeal ning Euroopa Kergejõustikuliit võitjate nimesid varem ei avalda. Euroopa Kergejõustikuliit kinnitas, et erinevate kategooriate võitjad on Bakuus isiklikult kohal auhindu vastu võtmas.

Euroopa aasta kergejõustiklased selguvad fännide, meediaesindajate, Euroopa Kergejõustikuliidu liikmete ja ekspertpaneeli hääletuse tulemina. Iga grupp moodustab 25% sportlase lõppskoorist.

Golden Tracks gala, kus aasta kergejõustiklased välja kuulutatakse, leiab aset Fairmonti hotellis, mis asub ikoonilises Flame Towersis.

2013. aastal toimus Euroopa kergejõustiku auhinnagala Tallinnas Lennusadamas ning pidulikust sündmusest tegi otseülekande ETV. Mullu oli esimene kord, kui gala otseülekandes televisooni eetrisse jõudis.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST