Laupäeval joostakse Eestis esimest korda sisemaraton

Laupäeval, 31. jaanuaril kell 9 antakse Tallinnas start 1. Tondiraba Sisemaratonile. Eestis esimest korda sisetingimustes joostav maraton pakub maratoonaritele ainulaadse võimaluse talvel sees maraton joosta. Tondiraba Spordikeskuses korraldatava klassikalise maratoni 42 195 m joostakse 243 m siseringil ehk siis kokku läbitakse ring 173 korda, lisaks enne täisringe soojenduseks 156m.

Osalejate nimekirjas on mitmed Eesti maratonide kogujad ehk heas mõttes jooksuhullud. Eesti selle ala rekordi hoidjale Rein Pärnale on laupäevane juba 253 maraton. Oma 103le maratonile startiv ja esimese Eesti naisena 100 maratoni piiri ületanud Leili Teeväli saab enne starti ka marathon100 poolt välja antava 100nda maratoni medali.
Kõik lõpetajad saavad kaela jooksu sümboolikaga medali.

Kuna 2015. aasta on Eestis Muusika aasta, siis selle tähistamiseks said Tondiraba Sisemaratonile eelregistreerunud esitada 2 oma lemmiklaulu, mis loovad osalejatele jooksu ajal mõnusa meeleolu

Ürituse ajal antakse vähiravifondile “Kingitud elu” üle detsembris toimunud  Vana-aasta jooksul/maratonil osavõtjate poolt heategevusena kogunenud kokku 2270 eurot.

Tondiraba Sisemaratoni starti lastakse 100 osalejat! Kui kogu maraton tundub veel palju, siis tasub jooksule ikkagi registreerida ja kasutada võimalust talvel sees joosta. Lõpetades kirjutatakse medalile läbitud kilomeetrid.

Tondiraba Sisemaratoni info www.stamina.ee/rahvajooks
Info – Urmo Raiend 5019572

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST