Eesti talvised mitmevõistluse MV ja rahvusvaheline mitmevõistlus – OTSEPILT

6.-7. veebruaril Tallinnas Lasnamäe Kergejõustikuhallis toimuval Rahvusvahelisel mitmevõistlusel osalevad seitsme riigi sportlased. Lisaks Eesti mitmevõistlejatele asuvad võistlustulle Ukraina, Saksamaa, Valgevene, Poola, Leedu, ja Läti mitmevõistlejad.

Eesti esinumbrid on kaheteistkümnendat korda toimuval rahvusvahelisel mitmevõistlusel Art Arvisto õpilased Risto Lillemets (KJK Saare, 5996 p) ja Taavi Tšernjavski (SK Elite Sport, 5910 p). Esikoha nimel tuleb konkurentsi pakkuma veel Hans-Christian Hausenberg (Tartu SS Kalev, 5804 p).

Pühapäeval võistlustulle asuvatest eestlannadest on peale Mari Klaubi loobumist peamisteks medalinõudlejateks Pippi Lotta Enok (KJK Visa, 3879 p) ja Katre Sofia Palm (Audentese SK, 3891 p).

Nimekamatest välisvõistlejatest on stardis sakslane Tim Nowak (5906 p) ja valgevenelane Vitali Zhuk (5705 p). Naiste viievõistluses on tugevamate isiklike rekorditega võistlema asumas ukrainlanna Anastasiya Mokhnyuk (4745 p) ja Poola esindaja Adrianna Sulek (4385 p).

Võistlusele registreeritud sportlaste nimekiri on üleval SIIN

Detailse ajakava koos lisaaladega saab tutvuda SIIN

Võistluste algus on Lasnamäe kergejõustikuhallis laupäeval kell 14.00 ja pühapäeval kell 12.00.

NB! Koroonaviirusest tingituna toimuvad võistlused sel aastal ilma pealtvaatajateta. Mõlemad võistluspäevad on nähtavad Kergejõustiku Facebooki kui ka sport.postimees.ee lehe vahendusel.

Võistluste info: www.ekjl.ee/rmv

Eesti kergejõustiklasi toetavad Nike, Utilitas, Favorte, Värska Vesi, Audi, Cramo, Tradehouse, Kalev, Kultuuriministeerium ja Eesti Olümpiakomitee. Rahvusvahelise mitmevõistluse toetaja on Tallinna linn.