Kutsume osalema ülemaailmsel Laste Kergejõustikupäeval!

7. mail tähistatakse ülemaailmset Laste Kergejõustikupäeva. Päev on pühendatud laste ja noorte liikuma kutsumisele ning sel aastal on ürituse hüüdlauseks LIIGU, MÄNGI, AVASTA.

Laste Kergejõustikupäeva eesmärk on läbi Laste Kergejõustiku programmi inspireerida lapsi olema aktiivsemad, arendada nende füüsilisi oskusi ja enesekindlust ning luua side spordiga kogu eluks.

Laste Kergejõustik on üks suurimaid rohujuuretasandi programme spordimaailmas, mida esmakordselt tutvustati 2002. aastal. Programmi on rakendatud rohkem kui 100 riigis ning sellesse on kaasatud olnud üle 13 miljoni lapse ja noore üle kogu maailma.

Sel aastal on eesmärgiks kaasata üle 400 000 lapse, mis oleks uus osalejate rekord. Anname Eestis selleks ka oma panuse!

Kutsume kõiki üles ka oma klubides/koolides Laste Kergejõustikupäeva tähistama läbi lõbusate ja mänguliste sportlike tegevuste ning seda sotsiaalmeedias jagama.

Sotsiaalmeedias pilte/videosid jagades kasutage #KidsAthleticsDay ning märkige kindlasti ära ka Eesti Kergejõustikuliidu konto, et saaksime Teie toredaid postitusi jagada.

Kuigi ametlikult on Laste Kergejõustikupäev 7. mail, siis tähistamisperiood kestab 1. maist kuni 21. maini.

Rohkem infot Laste Kergejõustikupäeva kohta leiate SIIT.