Korralda 2. mail kevadised sporditalgud!

Spordipealinn 2015 Saaremaa kutsub üles korraldama Teeme Ära talgupäeval 2. mai 2015 üle Eesti talguid spordi- ja liikumispaikade korrastamiseks!

Anname üheskoos oma panuse muutmaks Eesti spordielu paremaks ja korrastame üle Eesti spordiradu ja -rajatisi, mänguväljakuid ning matkaradasid.

Sporditalguid on korraldama oodatud spordiklubid ja spordikoolid, külad ja vallad, linnad ja linnaosad, kodanikuühendused ja vabakonnad, koolid ja lasteaiad, firmad ja nende kollektiivid. Samuti kõik teised hakkajad inimesed ja organisatsioonid, kellele tervislik elustiil, liikumisharrastus ja sport korda lähevad.

Kõik talgud saab kanda üle-Eestilisele talgukaardile, kust need omakorda talgulised leiavad. Selleks tuleb täita lihtne vorm Teeme ära kodulehel >>, märkides talguliigiks Spordi- ja terviserajatised. Kõik talgujuhid saavad ka Talgujuhi Stardipaketi!

Üle-Eestiline Teeme Ära talgupäev sai alguse 2008. aasta prügikoristusaktsioonist. Juba kolmandat aastat pööratakse Eesti Liikuva Spordipealinna eestvõttel erilist tähelepanu ka spordiradadele ja -rajatistele.

Näita, et hoolid ja korralda oma kodukandis sporditalgud!

Teeme ära!

Spordipealinn 2015 Saaremaa & Muhu
ning Teeme Ära talgupäeva eestvedajate nimel 
Pille Muni / Ott Pärna / Madis Kallas

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST