Konkurss: Otsime üheskoos tähekesele nime

Juba vähem kui kuu aja pärast antakse Kadrioru staadionil stardipauk alla 23-aastaste Euroopa meistrivõistlustele kergejõustikus, millele järgneb täpselt nädal aega hiljem ka alla 20-aastaste EM. Igal suurel spordivõistlusel (mida need kaks Euroopa kergejõustiku jaoks kindlasti on) on aga oma nägu ehk vahva maskott, mis hoiab üleval nii sportlaste kui pealtvaatajate tuju. U20 ja U23 võistluse maskotiks on täheke, kelle õed-vennad on juba aastaid Eesti noortespordi esindajatena silma paistnud.

Nüüd on saabunud aeg leida tänavusele tähekesele nimi ja selle leidmiseks palume kõigi teie abi!

Maskoti nimevõistlusel osalemiseks kirjuta enda idee Kergejõustiku Facebooki või Kergejõustiku Instagrami postituse kommentaaridesse või saada aadressil: media@ekjl.ee. 21. juunil valime välja kolm pakutud nime, mis astuvad võistlustulle nimevõistluse finaalis, kus võitja selgitab välja kümnevõistleja ja 2015. aasta U23 võistluste medalist Janek Õiglane isiklikult.

Kolme finaali jõudva nime pakkujad saavad kingituseks päris enda sporditähekese, ehk pehme maskoti ning võitjat ootab kutse üritusele, kus tutvustame U20 ja U23 ametlikku medalit!

Muide, Euroopa meistrivõistlustel osalevad Eesti noorsportlased on ka omaltpoolt nimevõistlusele panuse andnud – kui eelistad mõnda sealt selgunud kandidaati, siis anna hääl nimedele Tony, Tähti või Kadri.

Tähelepanu, valmis olla, start – konkurss alaku!

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST