Konkurss – noore sportlase preemia ja võistkonnapreemia

Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu kuulutab välja konkursi noore sportlase preemiale ja võistkonnapreemiale

SA Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu abikaasa allfond ja Nordea Pank kuulutavad välja noore sportlase preemia kevadise taotlusvooru, kandidaatide esitamise tähtaeg on 4. aprill 2014 (k.a postitempel). Preemia suurus ühe saaja kohta on kuni 3200 eurot. Teist korda on võimalik esitada avaldusi ka võistkonnapreemiale, mille suurus on 3200 eurot.

Noore sportlase preemia on mõeldud kuni 21-aastasele väga heade õpitulemustega õppivale noorele sportlasele. Preemia on sihtotstarbeline ja mõeldud treening- ning võistluskulude katteks või varustuse soetamiseks. Võistkonnapreemiale võivad kandideerida võistkonnad alates kahest liikmest (näiteks sõudemeeskond või – naiskond, võimlemisrühm, jalgpallimeeskond või -naiskond jne). Preemia suuruse otsustab eeltoodud piirmäära arvestades Vabariigi Presidendi abikaasa allfondi nõukoda.

Preemia saamiseks võivad kandidaate esitada noorsportlaste treenerid, juhendajad, koolid, spordiklubid, spordialaliidud ja Vabariigi Presidendi abikaasa allfondi nõukoja liikmed.

Konkursil osalemiseks tuleb taotlejal esitada:
kirjalik avaldus koos lühieluloo ning isikuandmetega, lisada kontaktandmed;
noorsportlase õpitulemused (koopia tunnistusest, õpperaamatust vms);
kooli soovituskiri ja iseloomustus;
treeneri, juhendaja, spordiklubi või -alaliidu soovitus;
põhjendada oma taotluses toetuse vajalikkust (asjassepuutuv programm, võistlus- või treeningkalendri vms eelarve või sportlastee kirjeldus).

Vabariigi Presidendi abikaasa allfondi nõukoda võib vajadusel paluda nõu ja soovitusi preemia määramiseks teistelt valdkonna ekspertidelt. Vabariigi Presidendi abikaasa allfondi nõukojal on õigus küsida lisateavet preemiakandidaatide kohta ja külastada taotleja kooli, spordiklubi, alaliitu vms institutsiooni.

Kõik preemia taotlemisega seotud dokumendid tuleb saata Vabariigi Presidendi abikaasa allfondile Vabariigi Presidendi Kantselei aadressil (A. Weizenbergi 39, Tallinn 15050) või digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressil vpinfo@vpk.ee.

Noore sportlase preemiat annab kultuurirahastu koostöös Nordea Pangaga välja kümnendat korda. Võistkonnapreemiat antakse Nordea Panga toetusel välja teist korda.

Lisainfo:
Piret Arukaevu
SA Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu juhataja
Piret.Arukaevu@vpk.ee
Tel.: +372 631 6202+372 631 6202

 

 

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST