Kõik litsentseeritud kohtunikud on registrisse kantud

Teatavasti peavad kergejõustikukohtunikud uuendama oma litsentsi iga nelja aasta järel. Kõik litsentsid kehtivad kuni järgmiste suveolümpiamängude aasta lõpuni ehk sedapuhku 31. detsembrini 2020. aastal. Esimest korda litsentseeriti Eestis kergejõustikukohtunikke 1991. aastal ja litsentsid kehtisid ainult kuni 1992. aasta lõpuni. Sealt edasi omistatakse litsentse korraga neljaks aastaks.

Eelmistest kordadest erinevalt ei väljastata käesoleva litsentseerimisperioodi ajal kohtunikele enam litsentsikaarte. Litsentsi kehtivust tõendab kohtuniku kandmine registrisse. Litsentsi omavate kohtunike registri leiad EKJL-i kodulehelt jaotuse „organisatsioon” alapealkiraja „kergejõustikukohtunikd” alt või SIIT.

Register täieneb pidevalt. Sinna kantakse juurde esmakordselt litsentsieksami sooritanud kohtunike nimed ja tehakse parandusi, kui kohtunikud perioodi jooksul kõrgema litsentsi omandavad.

Järgmine korraline ümberlitsentseerimine seisab ees juba 2020. aastal. Tuleval ja 2019. aastal omistatakse veel 2020. aasta lõpuni kehtivaid litsentse.

Kõik kohtunikud, kes litsentsieksamit seni veel sooritanud pole või soovivad saada kehtivast kõrgemat litsentsi, peaksid pöörduma oma maakonna juhtivkohtunike poole või otse EKJL-i kohtunikekogu juhatusse.

Mõnusat aastalõppu ja tegusat kohtunikeaastat 2018!

 

Peeter Randaru

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST