Kergejõustikuliidu presidendina jätkab Erich Teigamägi

Teisipäeval, 26. märtsil Tallinnas toimunud Eesti Kergejõustikuliidu kevadvolikogu koosolekul valiti liidule järgmiseks neljaks aastaks 9-liikmeline juhatus. Alaliidu presidendina jätkab 2006. aastast alaliitu juhtinud Erich Teigamägi.

Juhatusse kuuluvad vastavalt ametiseisundile Eesti Kergejõustikuliidu volikogu juhataja Jaak Vettik ja volikogu asejuhataja Mehis Viru ning volikogu kinnitas juhatuse liikmetena ka Gert Lee, Harry Lembergi, Mati Lillialliku, Urmo Raiendi, Rein Soku ja uue juhatuse liikmena alustab tööd ehitusettevõtja Aivar Tuulberg.

Ainsa kandidaadina alaliidu presidendi kohale kandideerinud Erich Teigamägi tänas pikaajalise koostöö eest 32 aastat alaliidu juhatusse kuulunud kergejõustikukohtunikku Raivo Kornetit ning 7 aastat juhatuse liikmena tegutsenud Meelis Jukki. Teigamägi rõhutas, et eelseisva ametiaja eesmärgid puudutavad eelkõige kergejõustiku laialdasema populariseerimise ja saavutusspordiga seonduvat. „Palju on teha ala turundamisel ja erinevate alaga seotud valdkondade inimeste aktiivsemal kaasamisel,“ lisas ta.

Lisaks kinnitati volikogu koosolekul ka revisjonikomisjoni uus koosseis – Ulvi Jukk, Raivo Kornet ja Erik Pallase. Volikogu kiitis heaks ka 2012. aasta majandusaasta ning revisjonikomisjoni aruande ja 2013. aasta eelarve. Alaliidu peasekretärina jätkab Sirje Lippe.

Nii alaliidu juhatuse kui ka revisjonikomisjoni volitused kehtivad 2017. aastani.

Eesti kergejõustiklasi toetavad Nike, Tallinna Sadam, Kultuuriministeerium ja Eesti Olümpiakomitee.
Eesti Kergejõustikuliidu ametlik joogipartner on Saku.
Kergejõustikuliidu meediapartneriteks on Eesti Päevaleht, uudisteportaal Delfi, Eesti Rahvusringhääling ja raadio KUKU.

Lisainfo:
Sirje Lippe
EKJL peasekretär
Tel: 50 62 390
E-post: sirje@ekjl.ee