Kergejõustiku U23 ja U20 EMi meenete loetelusse lisandus postmark ja esimese päeva ümbrik

Täna, 12. juulil ilmus kergejõustiku U23 ja U20 Euroopa meistrivõistlustele pühendatud postmark ja esimese päeva ümbrik, mis on saadaval Omniva e-poes. Teisi meeneid – maskotte, särke, rätikuid, võtmehoidjaid ja muud müüakse suurvõistluse toimumise ajal Tallinnas Kadrioru staadionil.

Kunstnik Jaan Saare kujundatud spetsiaalne postmark aitab ajalukku talletada ajaloolist sündmust, kus üks linn võõrustab kahel järjestikusel nädalavahetusel kaht kõrgetasemelist suurvõistlust. Margi hind on 1,90 eurot ja seda saab kasutada rahvusvahelise lihtkirja saatmisel.

Tallinnas toimuvad kergejõustiku U23 ja U20 Euroopa meistrivõistlused on selle suve suurimad kergejõustiku võistlused Euroopas. Suurvõistlustest võtab osa üle 2000 sportlase, neist paljud kuuluvad juba praegu Euroopa ja maailma absoluutsesse tippu, olles võitnud mitmeid medaleid täiskasvanute rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt.

Kergejõustiku U23 ja U20 Euroopa Meistrivõistluste korraldamine on Eestile andnud võimaluse Tallinn auga 2021. aasta kergejõustikukaardile märkida.

Rohkem infot võistluste kodulehelt www.tallinn2021.ee 

2021. aasta kergejõustiku U23 ja U20 Euroopa Meistrivõistluste rahvusvahelised ametlikud partnerid on Spar ja Le Gruyère, ringhäälingupartner on Eurovision ning ametlik koostööpartner on Mondo. Võistluse toetajad on Audi,  Kalev, NIKE, Postimees, SYNLAB Eesti, Tradehouse, Utilitas ja Värska Vesi. Võistlusi korraldab Eesti Kergejõustikuliit koostöös Euroopa Kergejõustikuliidu, Tallinna linna ja Kultuuriministeeriumiga.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST