Kergejõustiku U23 Euroopa meistrivõistlused Bergenis ei toimu

Norra Kergejõustikuliit teavitas täna, et vaatamata intensiivsetele aruteludele Kultuuri- ja tervishoiuministeeriumiga ei õnnestu neil COVID-19 tõttu saada vabastust riigis kehtivatest karantiinireeglitest ning seetõttu ei õnnestu neil 8.-11. juulile kavandatud U23 meistrivõistlused Norras Bergenis korraldada.

Hoolimata sellest, et Norra Valitsus selle nädala alguses võistluse korralduse üle nõu pidas, ei peetud võimalikuks sellele sündmusele erandit anda ega saada lõplikku vastust, millal võidakse karantiininõuded Norras tühistada. Nendes oludes oli ainus võimalus Norras toimuvad U23 Euroopa meistrivõistlused tühistada.

Lähipäevil uurib Euroopa Kergejõustikuliit võimalust leida uus võõrustaja kergejõustiku U23 Euroopa meistrivõistluste korraldajaks.

Mõistame, et seda otsust oli raske teha. Täname Norra Kergejõustikuliitu ja LOC-i kõigi jõupingutuste eest, mida nad on teinud karantiinivabastuse saamiseks, kuid ennekõike täname neid ettevalmistustöö jätkamise eest sellel väga raskel perioodil. Olen siiski väga optimistlik, et suudame leida uue võõrustaja U23 EM-i korraldajaks.


Euroopa Kergejõustikuliidu ajutine president Dobromir Karamarinov
nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST