Kelly sai noorte olümpial 7. koha

Annika Emily Kelly heitis Buenos Aireses noorte olümpial vasaraheite lõppvõistlusel parimal katsel 60.07, mis oli paremuselt 7. tulemus. Avapäeval uuendas Kelly enda nimel olnud Eesti U18 rekordit, saades kirja 63.41. See tulemus andis talle esimese võistluspäeva lõpuks 9. koha. Kahe päeva tulemuste kokkuvõttes oli Kelly 7. 

Võitis ülekaaluka tulemusega ukrainlanna Valeria Ivanenko, kes reedel heitis 74.90 ja lõppvoorus 72.08. 

Kelly nentis, et koht oli lõppvoorus küll parem, aga eelmise vooru tulemusega on ta rohkem rahul. „Ring tundus ka esimeses voorus kiirem olevat, täna ei saanud kõike tehniliselt klappima,“ ütles ta pärast võistlust. 

Täna on noorte olümpial võistlustules teivashüppaja Eerik Haamer, odaviskaja Gedly Tugi ning 200m jooksus Ken-Mark Minkovski ja Ann Marii Kivikas. Kõiki nelja ootab ees teine ja otsustav võistlusvoor, kuhu tulevad kaasa esimese vooru tulemused. Haamer püstitas laupäevasel võistlusel uue Eesti U18 rekordi 5.15, mis oli teivashüppe avapäeva teine tulemus. Tugi sai odaviskes kirja 52.65, mis on esimese võistlusvooru kuues tulemus. Minkovski jooksis esimese võistlusvooru seitsmenda ajaga 21,69 end A-finaali ning Kivikase aeg 25,43 oli kokkuvõttes 15. Kergejõustikuvõistlused algavad Eesti ajas kell 20. 

Vaata kergejõustiku ajakava ja tulemusi!

Otsepilti näeb SIIT.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST