Karksi-Nuias toimub TV 10 Olümpiastarti neljas etapp

Esmakordselt toimub TV 10 Olümpiastarti sarja vabariiklik etapp Karksi-Nuia staadionil. Sel laupäeval, 25. mail selgitatakse väja parimad nii kaugushüppes, kettaheites, palliviskes kui ka 1000 ja 600 meetri jooksudes. Karksi-Nuias osaleb ligi 400 noort kergejõustiklast kokku 64 koolist.

Karksi-Nuia staadion, kus õppis ketast heitma Märt Israel, sai mullu  800 000 euro eest uue kuue ja on nüüd valmis võõrustama suuremaid kergejõustikuvõistlusi. Uus staadion lisab kindlasti indu sarjas osalevatele August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi õpilastele. Võistkondlikus arvestuses on Kitzbergi Gümnaasium (treener Riho Siil) pärast kolme etappi TV 10 Olümpiastarti sarjas kümnendal kohal. Koolidevahelist võistlust juhivad Saue Gümnaasium (treener Ester Legonkov) ja Koeru Keskkool (treener Toomas Aan).

Võistluste algavad laupäeval kl 12.00. Detailse ajakavaga ning muu võistluse infoga saab tutvuda TV 10 Olümpiastarti kodulehel – http://www.ekjl.ee/tv10os

TV 10 Olümpiastarti IV etapi kokkuvõttev saade on ETV eetris 1. juunil kll 10.30. Saatejuhid on Anu Säärits ja TÜ tudeng Laura Kalam.

1971. aastast Eesti Televisiooni sporditoimetuse ja Eesti Kergejõustikuliidu koostöös toimuv kergejõustikusari on maailmas ainulaadne noortesporti propageeriv võistlus ja vanim saatesari Eestis.

TV 10 Olümpiastarti peasponsor on Kalev, joogipartner Vichy Vivasport ning toetajad Nike, Acme, Konsum, Skypark, Sportland, Orbit, Eesti Kultuurkapital ja Eesti Olümpiakomitee.

Lisainfo:
Silvi Kask
Eesti Kergejõustikuliit, võistluste korraldaja
tel: 517 8327
e-post: silvi@ekjl.ee

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST