Kandideeri ERGO noorte sportlaste stipendiumile

ERGO kindlustus koostöös Eesti Olümpiakomiteega annab juba kaheksandat aastat välja noorte sportlaste stipendiumi, et puhuda tuult tiibadesse Eesti noortele sportlastele. Sellel aastal on stipendiumifondi kogusuurus 25 000 eurot ja sellele saavad kandideerida sportlased vanuses 16-25 (k.a) eluaastat.

Stipendiumi eesmärk on toetada lootustandvate noorte sportlaste ettevalmistust ja osalemist rahvusvahelistel võistlustel. Stipendium on sihtotstarbeline ning mõeldud treening- ja võistluskulude või spordivahendite soetamise katteks.

Sel aastal antakse välja ka kaks eristipendiumi: „Fännide lemmik“ ja „Minu esimene sponsor“. Mõlema eristipendiumi suurus on 1000 eurot. Fännide lemmik selgitatakse välja ERGO sotsiaalmeedias toimuva hääletuse kaudu ja eristipendium „Minu esimene sponsor“ selgub žürii valiku tulemusel. Selleks, et ka noorematel sportlastel oleks võimalik stipendiumile kandideerida, on sel aastal alumiseks vanusepiiriks 16. aastat.

Stipendiumi taotlemiseks täida kandideerimisavaldus.
Taotluse tähtaeg on 24. september 2023!

Küsimuste korral kirjuta sportlane@ergo.ee.
Tutvu stipendiumi tingimustega.

Stipendiumi laureaadid valib välja žürii, kuhu sel aastal kuuluvad ERGO Eesti tegevjuht Marek Ratnik, ERGO personali- ja haldusosakonna juht Helena Jõerand-Konsap, ERGO ärikliendi portfellijuht Raul Rüüson, ERGO investeeringute juht Alo Alunurm, Eesti Olümpiakomitee turundusjuht Margus Kiiver, Eesti Olümpiakomitee noorteprojektide juht Merle Kaljurand, Eesti Olümpiakomitee alaliitude juht Raido Mitt, ERRi spordiajakirjanik Aet Süvari ja endine kergejõustiklane Virge Naeris.

Eelmisel aastal pälvisid ERGO stipendiumi üheksa individuaalsportlast kõrgushüppaja Karmen Bruus, iluuisutaja Niina Petrõkina, sulgpallur Kristin Kuuba, sprinter Karl Erik Nazarov, maadleja Viktoria Vesso, mäesuusataja Tormis Laine, kolmikhüppaja Viktor Morozov, maastikurattur Joosep Mesi, murdmaasuusataja Henri Roos ning sõudjate paar Johann Poolak ja Mikhail Kushteyn. Tutvu varasematel aastatel stipendiumi saanutega SIIN.

LISAINFO

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST