Juunioride EM Tallinn 2011 võitis suhtekorralduse eest pronksmuna auhinna

Eesti Kergejõustikuliidu ja Corpore suhtekorraldustöö 21. Euroopa juunioride meistrivõistluse raames kergejõustikus Tallinnas 2011 pälvis Kuldmuna 2012 konkursil pronksmuna auhinna.

Euroopa juunioride meistrivõistlused kergejõustikus on üks suurima osavõtjate arvuga spordivõistlusi, mida Eestis korraldatud on. 21.-24. juulil 2011 kogunes Tallinnasse Kadrioru Staadionile Euroopa 954 parimat juuniorsportlast 47 riigist, nende seas tulevased olümpiavõitjad ning maailmarekordite püstitajad, koondades nii Euroopa kui kogu maailma kergejõustikuhuviliste huvi Tallinnale.

Juunioride EM-i suhtekorraldusmeeskonda kuulusid Gert Lee, Sirje Lippe, Aivo Normak, Erik Pallase, Erich Teigamägi, Marlis Tiitsaar (Eesti Kergejõustikuliit) ja Maris Lindmäe (Corpore).

Mäletatavasti on meie juunioride EM-i korraldus saanud avalikke õlalepatsutusi teisigi. Euroopa Kergejõustikuliit tunnustas Eesti Kergejõustikuliitu kõrge korraldustaseme eest ning võistluse eestvedajad Sirje Lippe, Erik Pallase ja Erich Teigamägi pälvisid olulise panuse eest juunioride EM-i ettevalmistamisel ja läbiviimisel riikliku spordipreemia, mille nad annetasid Eesti juunioride koondise projekti jätkumise toetuseks.

Täname kõiki, kes kaasa aitasid ja koostööd tegid! Erilised tänud meie toredatele ja võistlusjanulistele juuniorsportlastele ning võistluse meediapartneritele ETV-le, Eesti Päevalehele, Delfile ja Trio LSL Grupile!

Marlis Tiitsaar, Erich Teigamägi, Sirje Lippe, Erik Pallase ja Maris Lindmäe auhinnaga