Jagori MM lõppes poolfinaalis

4.-13. augustini Londonis peetavatel maailmameistrivõistlustel oli esmaspäeval, 7. augustil võistlustules üks eestlane – Jaak-Heinrich Jagor, kes osales meeste 400 meetri tõkkejooksu poolfinaalis.

Sel hooajal on Jagori parim tulemus 49,38, ent poolfinaalis pidi ta leppima ajaga 50,43 ja edasi ei pääsenud. Kokkuvõttes eestlasele 19. koht. Finaali viis viimasena aeg 49,13, kiireima ajaga pääses kaheksa sekka ameeriklane Kerron Clement – 48,35.

Oma eeljooksust pääses Jagor edasi kolmandana (49,81), ent finaalipääs olnuks korralik eneseületus. Enne Londoni võistlust polnud ta MM-il ega olümpial poolfinaali jõudnud. Kõigi kolme poolfinaali peale oli eestlase isiklik rekord 49,37 parem vaid ühest konkurendist – Argentina jooksjast Guillermo Ruggerist (49,69).

Teisipäeval, 8. augustil pole MM-il võistlustules ühtegi eestlast. Kolmapäeval peetakse naiste kaugushüppe eelvõistlus, kus osaleb Ksenija Balta (algus kell 21.10).

Võistluste ajakava (Eesti aegadega) on leitav Eesti Kergejõustikuliidu kodulehelt. Tulemusi näeb IAAF-i kodulehelt.

MM-ist näitab otseülekandeid ERR.

Eesti kergejõustiklasi toetavad Nike, Utilitas, Kalev, Audi, Tradehouse, Värska Vesi, Kultuuriministeerium ja Eesti Olümpiakomitee. Kergejõustikuliidu meediapartneriteks on Eesti Päevaleht, uudisteportaal Delfi, Eesti Rahvusringhääling ja raadio KUKU.

 

Lisainfo:

Kristel Berendsen

Koondise juht

tel: 528 9062

kristel@ekjl.ee

 

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST