Info Audentese spordigümnaasiumi 2021/2022 õppeaasta sisseastumiseks

Algab uute õpilaste vastuvõtmine Audentese spordigümnaasiumisse, kus saab teadmisi omandada, sportida, süüa ning elada ühel territooriumil. Treeningtöö koosneb 35-nädalasest statsionaarsest treeninguperioodist ja 25-st treeninglaagri päevast. Treeningunädal hõlmab 22 sporditundi (üks tund 45 minutit). Õppetöö toimub riikliku õppekava alusel, kursuste süsteemis ning kestab kolm aastat.

Noori juhendavad hinnatud treenerid nagu Andrei Nazarov, Tõnu Kaukis ja Mikk-Mihkel Arro. Lisaks kaasatakse erinevate alade spetsialiste ning õpilastele on ette nähtud tipptasemel meditsiiniline teenindus. Audentesest on maailmasporti sirgunud mitmed tuntud sportlased, näiteks Ksenija Balta, Mikk Pahapill, Maicel Uibo, Tanel Laanmäe, Karl Robert Saluri, Tony Nõu, Janek Õiglane, Kätlin Tõllasson, Marek Niit. Eelmisel aastal lõpetasid nimekad noored nagu Henri Sai, Marleen Mülla ja Gedly Tugi.

Kõigil sportlastel, kellel on soov alustada 2021. aasta sügisest õpinguid Audentese Spordigümnaasiumis, tuleb alaliitu teavitada hiljemalt 28. veebruariks 2021 aadressil kristel@ekjl.ee. Kirjas palume välja tuua sportlase nimi, sünniaeg, kontaktandmed ning ülevaade sportlikust arengust ja tulemustest.

*Kesk- ja pikamaajooksjatel on võimalus kandideerida ka Audentese Spordigümnaasiumi Otepää filiaali, kus sportlasi juhendab endine kergejõustiklane ja orienteerumistreener Kenny Kivikas (EKR 6).

Vastuvõtu I voor toimub Tallinnas 20.04.2021. Vastuvõtukomisjon teeb otsused 11. juuni komisjonis.

Lisainfo:
Kristel Berendsen
Saavutusspordi juht
528 9062
kristel@ekjl.ee

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST