I Run Clean – e-õppeprogramm Eesti meistrivõistlustel osalevatele sportlastele kohustuslik

2020. aasta jaanuarist alates on kohustuslik kõigil U18, U20, U23 ja täiskasvanud sportlastel “I Run Clean” õppeprogramm läbida, kes soovivad võistelda Eesti meistrivõistlustel ja Balti meistrivõistlustel.

Programmi läbimisel saab sportlane tunnistuse, mis kehtib 2 aastat. Seega, kõik need sportlased, kes juba läbisid e-õppe 2021 aastal, ei pea sellel aastal seda uuesti tegema.

Õppeprogrammi on võimalik teha SIIN

Interaktiivne „Spordin puhtalt™“ programm koosneb kaheksast osast ja algab peatükiga „Väärtused ja otsuse langetamine“ ning põhjaliku teadmistebaasiga, mis sisaldab reegleid, protseduure ja muud informatsiooni, mida nad vajavad, et mõista oma vastutust ja rolli dopinguvastases võitluses.

I RUN CLEAN™ on Euroopa Kergejõustikuliidu anti-dopingu teemaline õppeprogramm. See tipptasemel e-õppe keskkond aitab sportlastel olla teadlikumad ja käituda vastavalt reeglitele dopinguvastases võitluses. Läbides e-õppe programmi saab sportlane sertifikaadi, mis kehtib 2 aastat. Sertifikaadi olemasolu on vajalik, et osaleda ükskõik millise vanuseklassi Euroopa meistrivõistlustel alates 01.01.2020.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST