Heategevusliku „Spordihüppe“ kampaaniaga on liitunud mitmed kergejõustiklased

Heategevusliku spordijalatsite kogumise kampaaniaga „Spordihüpe“ on liitunud kettaheitja ja olümpiavõitja Gerd Kanter, vasaraheitja Anna Maria Orel ja teivashüppaja Robin Nool, kes annetas korraga lausa 13 paari jalatseid.

Kampaania eesmärk on kokku koguda 1000 paari spordijalatseid, et toetada vähekindlustatud noorte ja suurperede laste sporditeed. „Paralleelselt heategevusele tahame ka tõsta üldist teadlikkust taaskasutusest. Kampaanias võivad osaleda kõik – tippsportlasest harrastajateni, kel on kodus  korralikud spordijalatseid, mis ei ole kasutuses ning kes soovivad teha head ja toetada noori“ sõnas Laura Kuldkepp, Tradehouse’i tegevjuht. „Tänaseks on kampaania raames kokku kogutud juba 200 tossupaari ning siinkohal kutsumegi ka kõiki teisi spordiringkondi algatusega liituma!“ lausus Kuldkepp.

Kampaania kestab esialgu aprilli lõpuni ja oma panuse saavad anda kõik, kel kodus spordijalatsid kasutult seisavad ning kel on soov noori aidata.

Kogumiskastid asuvad kõikides Tradehouse’i kauplustes Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas. Lisaks on kogumiskastid Tallinnas ka Nõmme Spordikeskuses ja TalTech spordihoones. 

Rohkem infot kampaania kohta siin: https://tradehouse.ee/spordihype

Lisainfo:
Laura Kuldkepp
Tradehouse tegevjuht
+372 50 311 30
laura@tradehouse.ee
www.tradehouse.ee