Hausenberg võitis olümpiafestivalil hõbemedali

Teine võistluspäev Euroopa noorte olümpiafestivalil Utrechtis oli Eestile väga edukas. Hans-Christian Hausenberg võitis noormeeste teivashüppes hõbemedali. Teise koha saavutamiseks tuli sportlasel kaks korda parandada oma isiklikku rekordit ning teha uus Eesti B vanuseklassi rekord 4.82.  Tasavägise võistluse võitis hispaanlane Noel Vilalta del Cerro (4.82) ning kolmandaks tuli prantslane Anoine Taillandier (4.77). Täna võistleb Hans-Christian kolmikhüppe finaalis.

Tubli võistluse tegi ka Sander Moldau, kes noormeeste kaugushüppes sai kvalifikatsioonist edasi finaalvõistlusele tulemusega 6.53. Noormeeste 110m tõkkejooksus tegi Karsten Mändar uue isikliku rekordi 14,86, aga kahjuks finaali ei pääsenud. Hanna-Mai Vaikla jooksis neidude 100m tõkkejooksus uue isikliku rekordi 14,78, kui samuti edasi eeljooksust ei pääsenud. Annika Teska tulemus neidude kõrgushüppes oli 1.66, millega lõppvõistlusele ei pääsenud.

XII Euroopa noorte suveolümpiafestival toimub 14.-19.juuli. Võistluste kodulehekülg https://utrecht2013.com.

Eestlaste võistlusgraafik ja tulemused www.eok.ee.

Eesti Olümpiakomitee tegevust finantseeritakse suures osas ettevõtete sponsortoetuste abil. EOK sponsorid on Elion Ettevõtted, EMT, ERGO, Ilves Extra, JCDecaux, Monton, NIKE, Olympic Casino Eesti, Paf Grupp, Silberauto.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST