Gerd Kanter, Rasmus Mägi, Grit Šadeiko ja Maris Mägi avasid Eesti suurima Nike esinduskaupluse

23. oktoobril avasid Gerd Kanter, Rasmus Mägi, Grit Šadeiko, Maris Mägi, Sandra Raju, Põhja-Tallinn ja Eda-Ines Etti Ülemiste keskuses Eesti kõige suurema Nike esinduskaupluse. Avamispäeva puhul andsid staarid uue poe esimestele ostuhuvilistele nõu nii stilistika, spordiriietuse kui ka jalatsivaliku osas.

Nike maaletooja AS Jalajälg juhatuse liikme Rainer Topsi sõnul on uus esinduspood eriline nii mastaapsuse, tootevaliku kui ka kujunduse poolest. „Tegu on täisversioonis Nike esinduskauplusega, mis tähendab, et pakume uues poes spordikaupu nii meestele kui ka naistele nii jooksu, vaba-aja kui ka treeningu kategooriates. Samuti on ligi 300 ruutmeetrine kauplus Eestis seni kõige suurem Nike esinduskauplus, kus saab olema kõige suurem ja huvitavam valik Nike tooteid Eestis,“ sõnas Tops.

„Eriline on ka kaupluse sisustus, mis peegeldab Nike esinduskaupluste uusimat kontseptsiooni, kus on kesksel kohal puit ja klassikalised spordiklubi motiivid. Eraldi vajaks märkimist, et mitmed detailid on valmistatud spetsiaalselt selle poe tarvis, seega teist täpselt samasugust maailmast ei leia,“ lisas Tops.

Uus Nike esinduskauplus asub Ülemiste keskuse 1. korrusel peasissepääsu juures.

Galerii Kergejõustiku Facebooki lehel.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST