Gerd Kanter jätkab Euroopa Olümpiakomiteede sportlaskomisjoni juhina

50 Euroopa Olümpiakomiteed ühendav katusorganisatsioon hääletas Horvaatia Dubrovnikus peetud üldkogul Euroopa Olümpiakomiteede (EOC) sportlaskomisjoni liikmeks olümpiavõitja Gerd Kanteri, kes valiti uuesti ka järgmiseks kaheks aastaks sportlaskomisjoni juhiks.

Suvealade sportlastest pääsesid sportlaskomisjoni lisaks Kanterile kergejõustiklane Blanka Vlasic (Horvaatia), triatleet Alistair Brownlee (Suurbritannia), purjetaja Pavlos Kagialis (Kreeka), vibulaskja Alexandra Longova (Slovakkia), taekwondo sportlane Gwladys Epangue (Prantsusmaa).  Talialadelt osutusid valituks iluuisutaja Jonathan Guerreiro (Venemaa) ja lühiraja kiiruisutaja Viktor Knoch (Ungari).

Gerd Kanter, kes on ka Eesti Olümpiakomitee sportlaskomisjoni esimees, märkis oma ettekandes, et jätkuvalt on vaja tõsta sportlaste teadlikkust sportlaskomisjoni tööst.

„Tahame, et kõigi Euroopa olümpiasportlasteni jõuaks teadmine, et sportlaskomisjon tegutseb, et igal sportlasel on võimalus oma mõtteid ja seisukohti avaldada ning et nendel mõtetel ja seisukohtadel on sportlaskomisjoni kaudu kandepind”

EOC uudis

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST