Fännid Amsterdami EM-ile

 


Sportlased valmistuvad juba suvisteks kergejõustiku Euroopa meistrivõistlusteks Amsterdamis. Ka kergejõustikufännidel oleks aeg hakata tegema plaane, et tagada koht Eesti oma fännisektoris.

6.-10. juulini toimub järjekorras 23. kergejõustiku EM, mis peetakse seekord Hollandis Amsterdami linnas olümpiastaadionil. Eesti Kergejõustikuliidul on plaanis broneerida Eesti fännidele staadionipiletid ühte sektorisse, et üksikud eestlaste hääled suurel areenil kaduma ei läheks.

Et teaksime arvestada huviliste soovidega, palume tagasisidet, kui suur on soovijate hulk eestlastele Amsterdami kaasa elama tulla. Eestikeelse ajakava koos normi täitnud ja potentsiaalsete võistlustele pääsevate sportlastega leiab siit: AJAKAVA.

Eesti Kergejõustikuliit valis välja parima sektori eestlastele kaasa elamiseks, milleks on sektor S. Heitealade eelvõistlused toimuvad esmakordselt linna keskel staadionist ca 3 km kaugusel Muuseumi Väljakul, kus vaatamine on kõigile tasuta. Staadioni istekohtade plaani leiab siit: Staadioni plaan.

Kõikidel fännidel palume enda piletisoovist teada anda hiljemalt 31. jaanuariks e-posti aadressil amsterdam2016@ekjl.ee. Pakutava paketi hind on 160€ (sisaldab 5 päeva võistluspileteid).

Külastage suvel kaunist Hollandit ja aidake Gerd Kanter oma ehk viimase EM-i ning Rasmus Mägi oma esimese tiitlivõiduni!

Võistluste ametlik kodulehekülg: http://www.amsterdam2016.org/

 

Eesti Kergejõustikuliit

amsterdam2016@ekjl.ee