Euroopa U23 meistrivõistluste projekti hakkab vedama Erik Pallase

Eesti Kergejõustikuliidu juhatus kinnitas järgmisel suvel Tallinnas toimuvate Euroopa U23 meistrivõistluste korralduskomitee  ja võistluste projektijuhiks Erik Pallase.

2011. aastal Euroopa juunioride meistrivõistluste projekti juhtinud Erik Pallase sõnul on tegemist ajaloolise võimalusega taaskord tõestada, et suudame lihtsate vahendite juures pakkuda midagi suurepärast: „Oleme seadnud eesmärgiks korraldada sportlastele ja pealtvaatajatele meeldejääva kergejõustikuvõistluse. Kõik otsused ja tegevused lähtuvad sportlastest ja pealtvaatajatest.“

„Kui kolm aastat tagasi toimunud juunioride EM oli lähiajaloo esimene suurem tiitlivõistlus, mis Eesti Kergejõustikuliidule vedada anti, siis järgmise aasta U23 EM on tõenäoliselt suurim, mida meile korraldada antakse, kuna veel suuremate võistluste nagu Euroopa meistrivõistlused organiseerimiseks puudub Eestis piisavalt suur staadion“ lisas Pallase.  

Alaliidu peasekretäri Sirje Lippe sõnul korralduskomitees võrreldes 2011. a juunioride EM-iga suuremaid uuendusi ei tehtud: ”2011. aasta Euroopa juunioride meistrivõistluste korraldus sai kõrge hinnangu ning see andis kinnituse, et juba hästi kokku töötanud meekond ei vaja suuri muudatusi.“

U23 EM-i korraldusmeeskonnaga saab tutvuda SIIN.

Järjekorras kümnendad Euroopa U23 meistrivõistlused kergejõustikus toimuvad 9.-12. juulini 2015. a Tallinnas Kadrioru staadionil.

 

Eesti kergejõustiklasi toetavad Nike, Kultuuriministeerium ja Eesti Olümpiakomitee.
Eesti Kergejõustikuliidu ametlik joogipartner on Saku.
Kergejõustikuliidu meediapartneriteks on Eesti Päevaleht, uudisteportaal Delfi, Eesti Rahvusringhääling ja raadio KUKU.

Lisainfo:
Sirje Lippe
Eesti Kergejõustikuliit
Peasekretär
Tel. 506 2390
E-post sirje@ekjl.ee

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST