EOK korraldab kaks virtuaalset seminari treeneritele ja spordijuhtidele

Käimasolev eriolukord on toonud ka spordivaldkonnale uut laadi väljakutseid ja küsimusi. Soovides pakkuda spordirahvale sel keerulisel ajal tuge ja värskeid mõtteid ning ühtlasi võimalust kohtuda virtuaalsuse vahendusel taas tuttavate inimestega, kellega ühised väljakutsed, korraldame järgmisel nädalal kaks virtuaalset üritust: 

  • T, 7.04 kl 12.00-13.30 online-seminar treeneritele: Sportlaste ja treenerite toimetulek COVID-19 eriolukorraga

Seminari eesmärk on laiendada treenerite arusaama sellest, millised võivad olla COVID-19 ja oluliste tiitlivõistluste edasilükkamise mõjud sportlastele ning kuidas toetada sportlasi antud olukorraga kohanema. Käsitleme olukorrale reageerimise psühholoogilisi tegureid ja nende seoseid sportlaste ja treenerite edasise motivatsiooni ja pühendumisega. Arutame põhilisi toimetuleku ressursse ja strateegiaid ning treeneri võimalusi sportlaste abistamiseks nende osas.   

Seminari viib läbi spordipsühholoog Snezana Stoljarova.

Registreerimisvormi leiate https://forms.gle/75191fmdAoY2oVwk6. Registreerimisvormi täitmine ei taga kohta seminaril. Osalemise kohta saadame kinnituse ja juhendi meilile. 

  • K, 8.04 kl 10.00-14.00 online-kovisioon spordiorganisatsioonide juhtidele ning spordidirektoritele: Kriisiaegne inimeste juhtimine ja hoidmine

Räägime inimeste juhtimisest uutes oludes ja jagame parimaid praktikaid – inimeste vajadused kommunikatsioonile kriisiajal, kuidas hoida suhteid ja toetada stressis inimesi ning kuidas maandada ka iseenda pingeid.

Kovisiooni viib läbi juhtimistreener ja psühholoog Tiit Kõnnussaar.

Registreerimisvormi leiate https://forms.gle/zMuJ3m8ZyHVyx69X9. Registreerimisvormi täitmine ei taga kohta seminaril. Osalemise kohta saadame kinnituse ja juhendi meilile. 

Mõlemad üritused on täiesti uued ja uudsed ning toimuvad esmakordselt, aga läbiviijad on paljudele juba tuttavad. Osalemine on tasuta. Kohtade arv on piiratud, sest grupid on väiksed. 

Osalemiseks on vajalik internetiühenduse ja veebikaameraga arvuti, telefon või tahvelseade. Täpsemad juhised saadame osalejatele meilile.

Lisainfo:
Maris Lindmäe
EOK kommunikatsioonijuht
maris@eok.ee
5222426

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST