EKJLi sportlaskomisjon alustas tööd

28. märtsil alustas tööd Eesti Kergejõustikuliidu sportlaskomisjon, kuhu kuuluvad Liina Tšernov, Jaak-Heinrich Jagor, Risto Mätas, Annika Sakkarias ja esimees Gerd Kanter.

Komisjoni esimesel perioodil on esimeheks määratud Euroopa Olümpiakomiteede ja EOK sportlaskomisjoni esimees ja EKJLi juhatuse liige Gerd Kanter.

Koosolekul tutvustasid alaliidu peasekretär Sirje Lippe ja saavutusspordi juht Kristel Berendsen EKJLi struktuuri ja organisatsiooni tegevust. Ühiselt lepiti kokku üldine korralduslik pool ning komisjoni sekretäriks nimetati Annika Sakkarias.

Esimene koosolek oli suures osas ülevaatlik ning asjaajamisega tutvumine. Lisaks tulid arutlusele mitmed erinevad teemad nagu võistlustulemuste reaalajas internetis kuvamise võimalikkus, välislähetuste ning saavutusspordi rahastamine ja ka Eesti meistrivõistlustel vasaraheite toomine peaväljakule.

Komisjoni liikmed tõdesid, et teemasid, mida arutada ja parendada on palju. Mais toimuval järgmisel koosolekul vaadatakse üle kõikide sportlaskomisjoni kandidaatide ideed ja mõtted ning hakatakse kujundama ettepanekuid, mida juhatusele heakskiitmiseks esitada.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST