EKJLi meediapartner kutsub proovima

Eesti Kergejõustikuliidu meediapartner Eesti Päevaleht kutsub proovima üht Eesti hinnatumat ja kvaliteetsemat päevalehte uues ja teravas kuues.

Eesti Päevaleht on läbi teinud väga sügava uuenduskuuri ja võtnud eesmärgiks pakkuda sisu erinevate huvidega lugejatele – nii on kõik tööpäevad seotud kindla teemaga.

Nädal algab spordiga, mis võtab kokku sündmusterohke nädalavahetuse ning kajastab teemasid spordisündmustest, sportlastest ja liikuvast eluviisist.

Ärileht, mis ilmub igal teisipäeval, pakub koostöös Delfiga lugusid ettevõtjatest, üldisest ärimaailmast, töö- ja koolitusteemadest ning muust.

Forte toob kolmapäeviti lugejateni erineva fookusega tehnikauudised ja -nõuanded, kuidas igapäevaelu lihtsamaks ja mugavamaks muuta.

Terviseteemat käsitleb päevaleht igal neljapäeval – räägitakse inimese vaimsest tervisest, elukvaliteedi muutmisest, haiguste ennetamisest ja moodsatest ravivõtetest.

Tarbijaga seotud uudisinfot käsitletakse igal reedel, kajastatakse lugusid ostuinformatsioonist, kaupade hindade kujunemisest ja ostuotsustest.

Kuni mai lõpuni saavad kõik proovida uut ja teravat Eesti Päevalehte kampaaniatingimustel: Paber- ja digileht 2 nädalaks 2€ Digileht 2 nädalaks 1€

Rohkem infot: www.epl.ee/telli

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST