Ekideni Eesti meistrivõistlused võitis Treeningpartneri võistkond

Täna Pirital, Lillepi pargis toimunud Eesti ekideni meistrivõistlused võitis Treeningpartner ajaga 2:28:11.  Neile järgnesid Sparta SS  ja Sparta SS teine võistkonnad, kelle lõpptulemused olid vastavalt 2:29:11 ja 2:32:57.  Võitja võistkonda kuulusid  Priit Lehismets, Kaisa Kukk, Viivi-Anne Soots, Mark Abner, Kristiina Nurk ja Jaanus Kallaste. Sparta SS võistkonnas andsid oma panuse Ats Sõnajalg, Pille Hinn, Maria Veskla, Roman Fosti, Brit Rammul ja Roman Hvalõnski.  Sparta SS II kooseisus jooksid Martin Vilismäe, Dana Suun, Õnne-Liina Jakobson, Sander Jürs, Katrina Stepanova ja Tõnu Lillelaid.

Kui võistluse koht oli traditsiooniline, siis formaat uudne – esmakordselt oli kavas segateatejooks, kus ühte võistkonda kuulus 3 nais-  ja 3 meesjooksjat. Etappide jaotus oli järgmine: 5 km (mees) + 10 km (naine) + 5 km (naine) + 10 km (mees ) + 5 km (naine) + 7,195 km (mees), mis annab kokku maratoni distantsi – 42,195 km.

Kõiki võistlustulemusi ja etapiaegu näeb aadressilt: https://live.eqtiming.com/44503#result

Eesti meistritele riputati kaela EV100 erikujundusega medalid, sest EV100 Eesti meistrivõistlused on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale ja kuuluvad 2018. aasta EV100 spordiprogrammi.

Eesti kergejõustiklasi toetavad Nike, Utilitas, Kalev, Audi, Tradehouse, Värska Vesi, Kultuuriministeerium ja Eesti Olümpiakomitee. Kergejõustikuliidu meediapartneriteks on Eesti Päevaleht, uudisteportaal Delfi ja Eesti Rahvusringhääling.