Eesti teatenelik ja Rasmus Mägi osalevad Stockholmi Teemantliiga etapil

Foto: EKJL

Homme, 30. juunil toimuval Stockholmi Teemantliiga etapil on eestlased stardis kahel alal. Rasmus Mägi teeb kaasa 400 m tõkkejooksus ning Eesti teatetiim osaleb 4×100 m jooksus.

Euroopa meistrivõistlustele pürgiv Eesti teatenelik sai esmakordselt võimaluse startida Teemantliiga etapil. Stockholmis joostakse koosseisus: Henri Sai, Karl Erik Nazarov, Lukas Lessel ja Reimo Sepp. Varumehena on kaasas Ken-Mark Minkovski.

Oma esimese võistluse tegi teatenelik möödunud nädalal Jõhvi Kergejõustikuõhtul, kus saadi kirja aeg 39.88. Kehtiv Eesti rekord sel alal on 39.52.

4×100 m teatejooks algab Eesti aja järgi kell 19:47.

Rasmus Mägi on stardis oma põhialal 400 m tõkkejooksus. Kaks nädalat tagasi uuendas Mägi Eesti rekordit Soomes toimunud Paavo Nurmi mängudel, viies rekordi uude sekundisse – 47.82.

Meeste 400 m tõkkejooks algab Eesti aja järgi kell 22:28.

Stockholmis on oodata kõrgetasemelist võistlust. Võistlustules on teivashüppaja Armand Duplantis, kettaheitjad Kristjan Čeh ja Daniel Ståhl, sprinterid Marcell Jacobs, Dina-Asher Smith ja Mujinga Kambundji, kõrgushüppajad Yaroslava Mahuchikh ja Yuliya Levchenko jpt.

Võistluste ajakava ja stardinimekirjad on leitavad SIIN.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST