Eesti talviste meistrivõistluste teisel päeval püstitati veel kaks sisemeistrivõistluste rekordit

Lasnamäe Kergejõustikuhallis jätkusid täna Eesti talvised meistrivõistlused, kus parimate tulemuste eest hoolitsesid Keiso Pedriks ja Kreete Verlin, kes püstitasid sisemeistrivõistluste rekordid vastavalt 60m tõkkejooksus ning 200m jooksus.

60m tõkkejooksu võitis Keiso Pedriks (Tallinna SS Kalev) ajaga 7,72, kellele järgnesid mitmevõistlejad Risto Lillemets (KJK Saare) ajaga 7,95 ning Taavi Tšernjavski (SK Elite Sport) ajaga 8,20.
Naiste tõkkesprindi Eesti meistriks tuli ka eilse 60m jooksu võitnud Kreete Verlin (SK Fortis) ajaga 8,23. Verlini selja taga oli tuline heitlus hõbemedalile, mille võitis uue isikliku rekordiga 8,41 Anna Maria Millend (Audentese SK) ning kõigest sajandikuga kaotas talle Diana Suumann (TÜASK).

Verlin võitis nendelt võistlustelt ka kolmanda kulla, 200m jooksus, kus võidu tõi uus isiklik rekord 23,80. Hõbemedalile tuli Marielle Kleemeier (Tartu SS Kalev) ajaga 23,96 ning pronksi sai Kristin Saua (KJK Lõunalõvi) uue isikliku rekordiga 24,32.

Meeste 200m jooksu Eesti meistriks tuli Tanel Visnap (Valga SK Maret-Sport) isikliku rekordiga 21,88. Talle järgnesid Sten Ander Sepp (Audentese SK) ajaga 22,00 ning Robin Sapar (KJK ViKe) ajaga 22,08.

Meeste kaugushüppes võitis nendel võistlustel juba oma teise kuldmedali Hans-Christian Hausenberg (Tartu SS Kalev). Võidu tõi avakatsel hüpatud 7.72. Hõbemedalile hüppas end Jaak Joonas Uudmäe (Audentese SK) tulemusega 7.35 ning pronksi sai kaela Henrik Kutberg (Audentese SK) tulemusega 7.28.

Meeste kõrgushüppes läks kuldmedal jagamisele lausa kolme sportlase vahel, kes kõik ületasid kõrguse 2.00 – Karl Lumi (ind.), Markus Anvelt (KSK Alem) ning Deniss Tšernobajev (Tallinna SS Kalev).

800m jooksus krooniti Eesti meistriks naiste arvestuses Helin Meier (Nõmme KJK) ajaga 2.11,93 ning meeste arvestuses Deniss Salmijanov (Tartu SS Kalev) ajaga 1.51,78.

Naiste kaugushüppe võitis Liisa-Maria Lusti (Audentese SK) uue isikliku rekordiga 6.25.
Naiste teivashüppe võitis Miia Tillmann (KJK Lõunalõvi) tulemusega 3.85.

3000m jooksus tulid Eesti meistriteks Johanna Ardel (ind.) uue isikliku rekordiga 9.56,06 ning Leonid Latsepov (Sparta SS) ajaga 8.22,74.

Esmakordselt kavas olnud põneva 4x400m segateatejooksu võitis Tartu SS Kalev ajaga 3.30,57. Võistkonna koosseisu kuulusid Marielle Kleemeier, Anette Pets, Karl Robert Saluri ja Uku-Renek Kronbergs. Kuna ala oli kavas esimest korda, siis on ühtlasi tegu ka Eesti siserekordiga.
Neljanda koha saavutanud SK Elite Sport võistkond püstitas nii U18, U20 kui ka U23 Eesti siserekordi ajaga 3.41,13. Võistkonda kuulusid Robert Kompus, Emma Priisaar, Livia Filipozzi ja Harry Richard Jääger.