Eesti talvised meistrivõistlused kergejõustikus toimuvad 18. ja 19. veebruaril Tallinna Lasnamäe kergejõustikuhallis

Laupäeval algavatel Eesti meistrivõistlustel jagatakse välja 28 medalikomplekti, mis on 2017 aastal saanud uue kujunduse.

60 m sprindis tulevad starti Ksenija Balta (Tallinna SS Kalev), Õilme Võro (KJK Lõunalõvi) ja Maarja Kalev (TÜ ASK). Põnevat duelli on oodata ka naiste 400 m jooksus Liis Roose (TÜ ASK) ja Helin Meieri (Nõmme KJK) vahel.

Meeste 400 m jooksu stardis on Tony Nõu (Audentese SK), Johannes Erm (Leksi44), vennad Jaak-Heinrich (Tartu SS Kalev) ja Erik Jagor (Audentese SK).

60 m sprindis püüavad Kaspar Mesila ja Richard Pulst (mõlemad Audentese SK) Marek Niidule (Saare KJK) korraliku lahingu anda.

Teivashüppes on üles antud hooaja edetabeli paremik – Robin Nool (SK Elite Sport), Sander Moldau (Rakvere ViKe), Hans-Christian Hausenberg (Tartu SS Kalev), Martin Paakspuu (KJK Lõunalõvi) ja Raul-Alar Haak (SK Elite Sport).

3000 m distantsil on oodata duelli maratoonar Roman Fosti (SS Sparta) ja Allar Lambi (TÜ ASK) vahel.

Lisaks uue kujunduse saanud medalitele on uuenduse läbi teinud ka Eesti meistrivõistluste võistlusnumbrid, mis kannavad tunnuslauset “Spordin puhtalt”. Eesti Kergejõustikuliidu president Erich Teigamägi põhjendas: “Võtsime puhta spordi üleskutse võistlusnumbritel kasutusele eeldusel, et kõik meie võistlustel starti asuvad sportlased peavad lugu ausa mängu põhimõtetest spordis, austavad konkurente ja võistlusreegleid.”

Võistluste algus Lasnamäe kergejõustikuhallis on laupäeval kell 15.00 ja pühapäeval kl 11.00.

Täpne ajakava on siin.

Stardinimekirjad leiab siit.

Võistlustest teeb otseülekande Delfi

Eesti kergejõustiklasi toetavad Nike, Utilitas, Värska Vesi, Audi, Tradehouse, Kalev, Kultuuriministeerium ja Eesti Olümpiakomitee.
Kergejõustikuliidu meediapartneriteks on Eesti Päevaleht, uudisteportaal Delfi ja Eesti Rahvusringhääling.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST