Eesti meistrivõistlustel on stardis Õiglane, Hausenberg, Uudmäe, Alver, Haamer, Udras jt

16.-17. veebruaril toimuvad Tallinnas, Lasnamäe kergejõustikuhallis Eesti talvised meistrivõistlused kergejõustikus. Stardis on ligi 250 sportlast ja esindatud 38 klubi. 

Meeste 60 m jooksus saab näha sprinterite ja mitmevõistlejate vahelist võitlust, kui võitu tulevad püüdma Ken-Mark Minkovski (Audentese SK) ja Henri Sai (SK Altius) ning mitmevõistlejad Hans-Christian Hausenberg (Tartu SS Kalev) ja Karl Erik Nazarov (Audentese SK).

60 m tõkkejooksus tuleb starti ka mitmevõistleja Janek Õiglane (Audentese SK), kes konkureerib Nazarovi, Hausenbergi ning vanameister Andres Rajaga (SK Raesport).

Meeste 200 m saab taaskord kaasa elada Minkovski ning Saia duellile, viimati U20 Eesti meistrivõistlustel jäi sel alal ajaga 21,80 peale Sai.

800 m distantsil on kohal Eesti selle ala esinumber Rasmus Kisel (Audentese SK), 1500 m asuvad meistritiitli nimel võitlusse Olavi Allase (Tartu SS Kalev), Mark Abner (Treeningpartner), Karel Hussar (TÜ/ASK) ja Deniss Šalkauskas (TÜ/ASK).

Kõrgushüppes tuleb favoriidina starti Karl Lumi (Tallinna SS Kalev), teivashüppes Eerik Haamer (TÜ/ASK).

Naiste 60 m tuleb rajale Diana Suumann (TÜ/ASK), kellele pakvad konkurentsi Marit Kutman (TÜ/ASK), Karoli Käärt (Audentese SK), Carina-Renne Valdek (Audentese SK) ning Liisa-Maria Truupõld (Tartu SS Kalev). Suumann tuleb favoriidina rajale ka 60 m tõkkesprindis, kus kõrgele kohale pretendeerib ka mitmevõistleja Katre Sofia Palm (Audentese SK).

200 m jooksus on teiste seas stardis Ann Marii Kivikas (SK Altius) ja Liis Roose (TÜ/ASK).

Liina Tšernov (SK Jooksupartner) osaleb nii 1500 m kui 3000 m distantsidel, 1500 m jooksus pakub talle konkurentsi Kelly Nevolihhin (KJK Vike).

Kõrgushüppes läheb favoriidina meistritiitlit püüdma Grete Udras (Audentese SK), kes üritab täita ka Euroopa meistrivõistluste normatiivi (1.90). Teivashüppes on kohal Reena Koll (KJK Visa), kellele pakub konkurentsi U20 vanuse esinumber Marleen Mülla (KJK Vike).

Kolmik- ja kaugushüppes saab taaskord näha Tähti Alveri (Nõmme KJK) ning Merilyn Uudmäe (Audentese SK) mõõduvõttu. Kaugushüppes on pärast pikka võistluspausi stardis ka Lishanna Ilves (KJK Vike), kes hiljuti krooniti tulemusega 6.09 U20 vanuseklassis Eesti meistriks.

Eesti meistrivõistlused on otsepildis nähtavad Delfi TV vahendusel. Esimesel võistluspäeval algab ülekanne kell 15.10 ja teisel päeval kell 13.00.

 

Vaata ajakava!

Vaata stardinimekirju.

Tulemusi näeb: ekjl.ee

Lisainfo:

Silvi Kask

Eesti Kergejõustikuliit

Võistluste korraldaja

E-mail: silvi@ekjl.ee

Tel: 517 8327 

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST