Eesti meistrid 10 000 m jooksus on Patjuk ja Hussar

Laupäeval, 13. mail selgusid piiri taga 10 000 m jooksu Eesti meistrid. Meie parimad jooksjad võtsid mõõtu Läti jooksjatega Valka staadionil toimunud võistlustel.

Naiste 10 000 m distantsil tuli peale kaheaastast vigastuspausi Eesti meistriks Jekaterina Patjuk (TÜASK), kes läbis 25 staadioniringi ajaga 36:03.29. Hõbemedali teenis Pille Hinn (Sparta SS) ajaga 36:16.71 ning pronksmedali sai kaela Liis-Grete Arro (Jooksupartner) tulemusega 37:40.13.

Meeste arvestuses krooniti Eesti meistriks Karel Hussar (Jooksupartner), kes läbis distantsi ajaga 31:35.73. Teiseks tuli Margus Hanni (Jooksupartner) tulemusega 32:56.71 ning kolmas oli Robert Telpt (TÜASK) ajaga 33:04.79. Leonid Latsepov (Sparta SS) pidi jooksu kahjuks katkestama jalavalu tõttu.