Eesti koondis võitis U18 Balti võistkondlikud meistrivõistlused

Eile toimunud U18 vanuseklassi Balti võistkondlikud meistrivõistlused võitis Eesti koondis 185 punktiga. Teise koha sai Läti 174 punktiga ning kolmas oli Leedu 152 punktiga.

Andreas Trumm krooniti Balti meistriks poiste 60 m tõkkejooksus, kus tal õnnestus korrata U18 vanuseklassi Eesti rekordit ajaga 7.89. Teise meistritiitli võitis ta teivashüppes tulemusega 4.80.

Viola Hambidge sai kuldmedalid kaela nii 400 m jooksus (56.62) kui 60 m tõkkejooksus (8.61). Lisaks aitas ta Eesti teateneliku võiduni 4×400 m segateatejooksus (3:40.35). Võistkonda kuulusid veel Holger Himuškin, Alex Sikk ja Mia Mireia Uusorg.

Tüdrukute 60 m sprindi võitis Miia Ott ajaga 7.52 ja poiste kaugushüppes tuli Balti meistriks Janre Jõgi tulemusega 7.05.

Kuulitõukes võitis Eesti koondis kuldmedalid nii tüdrukute kui poiste arvestuses. Kristella Tiri võidutulemus oli 14.22 ning Benjamin Ranniku võidutulemuseks mõõdeti 17.28.

KÕIK TULEMUSED

Järgmisel laupäeval sõidab meie U20 koondis Leetu, kus toimuvad nende vanuseklassi Balti võistkondlikud meistrivõistlused.