Eesti aasta meessportlaseks valiti Magnus Kirt!

Magnus Kirt.

Saku Suurhallis toimunud “EV100 Spordiaasta Tähed 2018” auhinnagalal kuulutati välja Eesti lõppeva aasta parimad sportlased ja treenerid.

Aasta meessportlase tiitli pälvis Berliini Euroopa meistrivõistlustel pronksi võitnud ja kolmel korral Eesti odaviskerekordit parandanud Magnus Kirt.

«Suur tänu! Mul oli ainuüksi nominent juba väga suur au olla. Aga seda Kristjanit käes hoida, see on väga-väga hea tunne. Ma usun, et seda pingerida polnud kõige lihtsam paika panna, vaadates praegu siin nominentide sooritusi vaadates, pakkusid nad sel aastal Eesti rahvale häid emotsioone ja saavutasid kõrgeid kohti. Aga oma hooajale tagasi vaadates tahaksin rõhutada oma tiimi tähtsust – Indrek Tustit, Marek Vister, Heiko Vääton teinud kõik, et mina nende tulemusteni jõuaksin. Tahaksin tänada oma sponsoreid, toetajaid, abilisi, fänne ja kõige rohkem oma perekonda, ilma teieta poleks see olnud võimalik. Mul on olnud suur au nende inimestega seda teekonda käia, kogu seda protsessi nautida. Täie austuse juures, ei tohi kõigele sellele väga pikalt peatuma jääda ja ennast väga mugavalt tunda, väga palju tähtsat on veel ees. Loodetavasti tänu tarkadele otsustele ja õigele tegutsemisele suudame jätkuvalt näidata häid tulemusi ja pakkuda suurepäraseid elamusi,» ütles Kirt oma tänukõnes.

Aasta parimad:

Aasta meessportlane: Magnus Kirt

Aasta naissportlane: Saskia Alusalu

Aasta võistkond: Ott Tänak – Martin Järveoja

Aasta treener: Gheorghe Creţu

Aasta noorsportlane: Kelly Sildaru

Kultuurikapitali aastapreemia pälvisid kergejõustikuperest jooksuürituste korraldaja ja triatloni eestvedaja Urmo Raiend ning kogenud treener Harry Lemberg.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST