Eelvaade Eesti talviste meistrivõistluste teisele päevale

200m
Esikoha pretendente tuleb siin otsida tõenäoliselt kahe mehe seast – Rasmus Mägi või Markus Ellisaar. Kiired mehed mõlemad! Või üllatab keegi kolmas? Kas Grit Šadeikole leidub vastast naiste 200m jooksus võitluses meistritiitli pärast?

Kõrgushüpe
Kas kõrgushüppes Eesti karikavõistlustel 1.84-ga muljetavaldava come back’i teinud ning järgmisteks võistlusteks juba veel enamat lubanud Grete Udras suudab üllatada Eesti siserekordi 1.94-le viinud Anna Iljuštšenkot ja muuta naiste kõrgushüppevõistluse kaasahaaravaks vaatemänguks? Kas Mikk Meerents (2.17) tõuseb kõrgushüppes 2.20 meeste klubisse või suudab viimaste aastate valitsev meister Karl Lumi (2.14) oma positisooni kaitsta? Medaliheitluses on oma sõna kindlasti öelda ka mitmevõistleja Hendrik Lepikul (2.13).


Markus Ellisaar, Anna Iljuštšenko, Mikk Meerents

Kaugushüpe
Kaugushüppajatel Rain Kasel ja Hendrik Kutbergil on EMi normist (7.70) puudu 6 cm, samal ajal, kui hooaja edetabelit juhib omakorda 3cm eduga kaugushüppajate ees hetkel seitsmevõistluses sise-EMile pääsu lootev Kaarel Jõeväli. Kaia Soosaar on tänavusel hooajal hüpanud 6.08, kas meistrivõistlustel tuleb 6m piiri ületajate nimekirja lisa?

Teivashüpe
Kas värskelt naiste teivashüppe rekordi enda nimele kirjutanud Reena Kolli hoog jätkub ja on oodata uusi rekordinumbreid? Millega suudab vastata viimati 4m ületanud Lembi Vaher?


Rain Kask, Kaarel Jõeväli, Reena Koll

Käimine
Meestel on kavas 5000m distants, naistel 3000m. Kas mullused Eesti sisemeistrid Maarika Taukul ja Lauri Lelumees võtavad meistritiitli ka tänavu?

3000m
Kas uut Eesti meistrit tasub otsida just nende kolme mehe hulgast – Allar Lamp, Viljar Vallimäe, Roman Fosti – selgub pühapäeval. Evelin Talts ja Leila Luik – tublid maratoonarid mõlemad – kumb jääb peale 3000m jooksus?

800m
Milline saab olema möödnud talvel Eesti meistrivõistlustel võidukalt jooksurajale naasnud, kuid siis pea aasta vigastuspausi pidanud Egle Uljase tänavune jooksusamm? Meeste jooksus mullust talvist esikolmikut stardis pole, kes võidavad medalid tänavu? Allar Lamp, Raimond Valler, Risto Võsaste?


Evelin Talts, Viljar Vallimäe, Egle Uljas

JA KES ÜLLATAVAD?

Tule nädalavahetusel Lasnamäe Kergejõustikuhalli ja saa küsimustele vastused!

Vaata detailset ajakava SIIT

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST