Eatoni treener Harry Marra esineb Tallinnas ettekande ja avaliku treeninguga

Olümpiavõitja ja maailmarekordiomaniku Ashton Eatoni treener Harry Marra esineb 27. juulil ettekandega „Treeneritöö kunst“ (“The Art of Coaching”).

Oma ettekandes räägib Marra, millest koosneb treeneritöö kunst. „Omandatud kogemused koos nägemusega treeneritööst kui kunstist on võimaldanud mul arendada oma sportlased headest paremateks ning parematest parimateks,“ selgitas Eatoni treener Marra. Nüüd on kuulus treener Eestis, et neid teadmisi ka oma Eesti ametivendadele jagada.
Tänu Eesti Olümpiakomiteele on seminar kõigile treeneritele tasuta. „Sportlase tulemuse taga on alati ka treeneri panus. EOK toetab jätkuvalt treenerite oskuste ja kogemuste omandamist, seekord siis maailma tipptreeneri siia toomisel,“ ütles EOK president Neinar Seli.

Seminar toimub Radisson Blu Hotel Olümpia saalis Alfa2 laupäeval, 27. juulil algusega kl 11. Osalemiseks on vajalik eelregistreerimine, mida saab teha kuni 25. juulini (Mariken Puks: mariken@ekjl.ee, t. 526 1399).

Ettekanne on inglise keeles. Marra vastab ka küsimustele. Põhjalikumad vastused saate, kui saadate oma küsimused kas inglise või eesti keeles eelnevalt meilitsi (mariken@ekjl.ee). 

Seminar lõpeb orienteeruvalt kl 13.15.

Avalik treening toimub kolmapäeval, 31. juulil kl 11.00. 
Koht täpsustub lähipäevil.

Kümnevõistluse maailmarekordiomanik Ashton Eaton koos Kanada seitsmevõistleja Brianne Theisen-Eatoni ja treener Harry Marraga saabuvad Moskva MM-i eelsesse treeninglaagrisse Tallinna 21. juulil.

Koolitusprojekti toetab Eesti Olümpiakomitee ja koostööpartner on Radisson Blu Hotel Olümpia.

Lisainfo
Mariken Puks
Eesti Kergejõustikuliit
mariken@ekjl.ee
667 7994; 526 1399