Delfi TV teeb Rahvusvahelisest mitmevõistlusest otseülekande

Sel reedel ja laupäeval toimub Lasnamäe kergejõustikuhallis juba traditsiooniks saanud Rahvusvaheline mitmevõistlus, mille toob otseülekandes kõigi spordisõpradeni Delfi TV.

Kahe päeva jooksul jõuab eetrisse enam kui 11 tundi otseülekandeid. Võistlust, milles asuvad EM-piletit jahtima nii Mikk Pahapill kui Kaarel Jõeväli, kommenteerivad Karl Rinaldo, Aivo Normak ja Jaan Tiitsaar.

Otseülekanne algab reedel kl 14.30 ning laupäeval kl 11.55. OTSEÜLEKANNE

6.-7. veebruaril Tallinnas Lasnamäe Kergejõustikuhallis toimuval Rahvusvahelisel mitmevõistlusel osalevad üheksa riigi sportlased. Lisaks Eesti mitmevõistlejatele asuvad võistlustulle Austria, Saksamaa, Soome, Norra, Poola, Türgi, Ukraina ja Usbekistani mitmevõistlejad. Eesti esinumbrid kuuendat korda toimuval Rahvusvahelisel mitmevõistlusel on  Mikk Pahapill (TTÜ SK) ja Kaarel Jõeväli (Audentese SK). Euroopa U23 meistrivõistluste koondise kandidaatidest osalevad Rahvusvahelisel mitmevõistlusel ning püüavad uusi isiklikke rekordeid Taavi Tšernjavski (SK Elite Sport), Kristjan Rosenberg (EMÜ SK) ja Rauno Liitmäe (KJK Saare). Laupäeval võistlustulle asuvatest eestlannadest on parima isikliku rekordiga Kristella Jurkatamm (Audentese SK) ja Terje Kaunissaar (KJK ViKe).

Võistlusele registreeritud sportlaste nimekiri on üleval võistluste kodulehel  – http://www.tallinnindoormeeting.org/ee/meediale/nimekirjad.html.  Mehed-seitsmevõistlejad on stardis mõlemal päeval, naiste viievõistlus toimub laupäeval. Detailse ajakavaga saab tutvuda võistluste kodulehel – http://www.tallinnindoormeeting.org/ee/kulastajad/ajakava.html.  

Rahvusvahelist mitmevõistlust toetavad Eesti Kultuurkapital ja Tallinna linn.
Eesti kergejõustiklasi toetavad Nike, Kultuuriministeerium ja Eesti Olümpiakomitee.
Eesti Kergejõustikuliidu ametlik joogipartner on Saku.
Kergejõustikuliidu meediapartneriteks on Eesti Päevaleht, uudisteportaal Delfi, Eesti Rahvusringhääling ja raadio Kuku.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST