Augustis toimub Paunkülas Eesti noorte odaviskajate laager

MTÜ Eesti Odavise korraldab noortele odaviskajatele 19.-24. augustil Paunkülas spordi- ja noortelaagri. Laagriplats asub 50 km Tallinnast Tartu suunas looduskaunis kohas. Laager on mõeldud 12-18-aastastele odaviskest huvitatud noortele ja nende treeneritele.

Lisaks odavisketreeningutele mängitakse erinevaid pallimänge, maastikumänge, käiakse Paunküla veehoidlas ujumas ja aerutamas, matkatakse Kiruvere muinaslaagris, tehakse lõket ja grillitakse.

Osalejad majutatakse nüüdisaegsetesse 4-6-kohalistesse tubadesse. Toitlustamine toimub neli korda päevas.

Laager algab pühapäeval kell 13.00 ja lõpeb reedel kell 13.00 lõunasöögiga.

Transport laagrisse: buss väljub Audentese spordihoone juurest 19.08 kell 11.00. Transpordi laagrist tagasi peab organiseerima spordiklubi, spordikool või lapsevanem.

Treeninguid aitavad huvitavamaks teha Eesti tippodaviskajad, kes jagavad näpunäiteid ja muljetavad tiitlivõistlustest. Treeneritest aitavad laagrit korraldada Eesti kergejõustiku noortekoondise juht ja odaviskajate treener Heiko Väät, tippmitmevõistlejaid ja hüppajaid juhendanud Sven Andresoo, Alar Madilainen ja Ranno Koorep. Nõu tuleb andma ka 2008. aasta Olümpia hõbemedalist Ainars Kovals!

Laager maksab 150 eurot.

Registreerimiseks saata lapse nimi ja pikkus aadressile heiko.vaat@audentes.ee. Arve esitatakse kolme tööpäeva jooksul. Selle tasumine kinnitab broneeringu ja tagab lapsele laagrikoha. Arve tasuda MTÜ EESTI ODAVISE arveldusarvele (a/a EE791010220272183224, SEB) hiljemalt 01.08.2018. Selgitusse märkida lapse nimi ja märksõnaks „odaviskelaager“.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST