Audentese Spordigümnaasiumi külastuspäevad andsid osalejatele koolist ja treeningutest vajaliku ülevaate

22. ja 23. märtsil toimus Audentese spordigümnaasiumisse õppima ja treenima soovivatele sportlastele mõeldud külastuspäevad, kus sai tutvuda kooli pakutavate võimaluste ning treeningutega. 

Sportlastele pakuti ka ööbimisvõimalust Audentese sportlaskodus, et uued tulijad saaksid proovida õpilaskodus elamist ja seeläbi aimu sportlaste elu-olust koolis.

Kohal oli 13 noort sportlast, kes said Audentese Spordigümnaasiumi kogenud kergejõustikutreenerite Heiko Väädi, Ants Kiisa, Valter Espe ja Tõnu Kaukise juhendamisel osaleda erinevatel treeningutel.

Heiko Väädi sõnul õnnestusid külastuspäevad väga hästi. “Kõik osalejad jäid saadud kogemusega väga rahule ja mina treenerina usun, et see aitab noortel oma tuleviku osas olulisi otsuseid kergemini langetada. Kohale tulnud sportlaste vahel tekkis kiirelt tugev ühtekuuluvustunne, treeningutel pingutati ja ammutati uusi teadmisi. Ka Audentese treenerite jaoks oli tegu vajaliku üritusega – saime hea ülevaate, kes meie käe alla tulevikus treenima soovivad tulla ja jäime nähtuga igati rahule,” kommenteeris Väät.

Noored said lisaboonusena lähedalt vaadata ka odaviskaja Magnus Kirdi tehnikatrenni. “Magnus Kirdi treeningu vaatlus lisas noortele sportlastele kõvasti motivatsiooni, iga päev ju maailma tipu trenni nii lähedalt näha ei saa,” lisas Väät.