Audentese spordigümnaasiumi kergejõustikutreenerid on selgunud

Juulikuu viimasel päeval kuulutas Audentese spordigümnaasium välja avaliku konkursi, et leida Audentese spordigümnaasiumi Tallinna üksusesse kergejõustikutreenerid.

Konkurss kuulutati välja seoses kergejõustikutreenerite töölepingute lõppemisega Eesti Kergejõustikuliiduga. Alates 1. septembrist 2017 sõlmib kergejõustiktreeneritega töölepingud Audentese Spordigümnaasium.

15. augustiks esitas elulookirjelduse ja motivatsioonikirja 11 kandidaati. Iga kandidaadiga toimus vestlus, mille käigus uuriti tema valmisolekut rakendada igapäevatöös uuenduslikke õppe- ja treeningumeetodeid. Arutleti ka selle üle, mis tähtsus on õpilaste, õpetajate ja teiste treeneritega tehtaval koostööl ning milline on treeneri roll õppursportlase õpetamisel, kasvatamisel ja toetamisel.

Audentese spordigümnaasiumi eesmärk on pakkuda õppursportlastele kvaliteetset haridust, mitmekesiseid treenimisvõimalusi ja professionaalseid treenereid, võimaldades noortel saavutada parimaid tulemusi.

Komisjoni otsuse kohaselt alustavad 1. septembril Audentese spordigümnaasiumi Tallinna üksuses kergejõustikutreenerina tööd Tõnu Kaukis, Ants Kiisa ja Heiko Väät.

Komisjoni kuulusid Audentese spordigümnaasiumi direktor Priit Ilver, Audentese personalijuht Riin Karri, Eesti Kergejõustikuliidu peasekretär Sirje Lippe, Eesti Kergejõustikuliidu saavutusspordi juht Kristel Berendsen ja Eesti Olümpiakomitee spordidirektor Martti Raju.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST