Anna Iljuštšenko püstitas Sillamäe kõrgushüppegalal hooaja rekordi

Pühapäeval, 26. augustil toimus BIGBANK Kuldliiga egiidi all Sillamäe kõrgushüppegala, kus Anna Iljuštšenko võitis kodulinna publiku ees toimunud kõrgushüppevõistluse hooaja parima tulemuse 1.92-ga.

Teisena lõpetas võistluse valgevenelanna Yana Maksimava, kes ületas teisel katsel kõrguse 1.89. Sama tulemusesai kirja ka Valentyna Lyashenko, ent suurem sooritatud katsete arv tähendas Lyashenkole kolmandat kohta. Pekingi olümpiavõitja Tia Hellebaut pidi leppima tagasihoidliku 1.81 ning kuuenda kohaga.

Meeste võistluse esikoha teenis leedulane Raivydas Stanys. Sel hooajal isikliku rekordi 2.31-ni viinud Stanyse võidutulemuseks Sillamäel oli 2.24. Teist ja kolmandat kohta jäid tulemusega 2.21 jagama Oleksandr Nartov Ukrainast ja Jaroslav Baba Tšehhist. Parima eestlasena oli neljas Karl Lumi, kes ületas kõrguse 2.15.

BIGBANK Kuldliiga on Baltikumi mainekaim kergejõustiku võistlussari, mille nimisponsoriks on Eesti kapitalil põhinev pank BIGBANK AS. 6 aasta jooksul on BIGBANK toetanud sporti läbi kergejõustiku ligi 400 000 euroga ning panustanud Eesti ettevõttena riigi kergejõustiklaste arengusse pakkudes sportlastele motiveerivate konkurentidega võistlusi ning premeerinud edukaid.

Lisainfo:
Mati Lilliallik
+372 52 13 331
mati@kuldliiga.ee

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST