Algas treenerikutse taotlusvoor

Alates tänasest, 25.03 saab esitada minu.treenerikutse.ee keskkonnas taotlusi treenerikutse taotlemiseks ja taastaotlemiseks (EKR 3-EKR 6 tase). Taotluste vastuvõtt on avatud kuni 15.aprillini, hilinenud taotlusi vastu ei võeta.

Esmakordsetele taotlejatele või taseme tõstjatele toimuvad teooriaeksamid 07.05 Tartus ja 08.05 Tallinnas (taotleja saab valida sobiva aja ja koha taotluse esitamisel) ja praktilised eksamid maikuu teises pooles.

Selle vooru kutsete kinnitamine toimub 31.mail.

Selles voorus peaksid taotluse esitama kõik, kelle kutse aegub enne 01.07.2024!

Kutse taastaotlejatel tuleb esitada hinnanguvorm eelnevale tööperioodile ning lisada see treenerikutse keskkonda „lisainfo“ alla või saata e-mailile merlyn@ekjl.ee.

Vanaduspensioniealised tegevtreenerid, kes on varasemalt kutset vähemalt 3 korda taotlenud ja kutse ei ole aegunud, ei pea kutse taastaotlemiseks läbima täiendkoolitustunde v.a esmaabi. Taotlus kutse taastaotlemiseks tuleb ikkagi keskkonnas ise õigeaegselt esitada.

NB! Lisaks siiani kohustuslikele „I Run Clean“ ja „Antidopingu“ koolitustele on nüüd taotlejatel ja taastaotlejatel kohustuslik läbida ka „Väärkohtlemise ennetamine spordis“ e-kursus.

  1. I RUN CLEAN
    Veebilink: https://www.irunclean.org/ee/
  2. VEEBIPÕHINE ANTIDOPINGU KURSUS
    Veebilink: https://eadse.triagonal.net/online/
  3. VÄÄRKOHTLEMISE ENNETAMINE SPORDIS
    Veebilink: https://eadse.triagonal.net/online/

Kõik e-kursused annavad 2 täiendkoolitustundi, mida arvestatakse kohustuslike 60 tunni hulka. Sertifikaadid kursuste läbimise kohta saadetakse e-mailile ning kutse taotlejal tuleb need üles laadida minu.treenerikutse.ee keskkonda koolituste alla.

Lisainfo: Merlyn Lipp, merlyn@ekjl.ee, tel: 58 414 516