Algas Euroopa parimate kergejõustiklaste valimine, nominentide seas ka Karmen Bruus!

15.-30. septembrini on kõigil kergejõustikufännidel võimalik anda oma hääl 2022. aasta Euroopa parimate kergejõustiklaste valimisel. Tõusva Tähe kategoorias on nominentide seas ka Eesti kõrgushüppaja Karmen Bruus. Võitjad kuulutatakse välja 22. oktoobril Tallinnas toimuval Golden Tracks auhinnagalal.

Golden Tracks auhinnagalal kuulutatakse välja neli erinevat auhinnasaajat: aasta parim naissportlane, aasta parim meessportlane, “Tõusev Täht” naiste hulgas ja “Tõusev Täht” meeste hulgas. Nominentide seas on sportlasi kokku 22 erinevast riigist.

Võitjate selgitamiseks võetakse arvesse hääled neljas grupis: kergejõustikufännide hääled sotsiaalmeedias, Euroopa Kergejõustikuliidu liikmesriikide hääled, meediaesindajate hääled ja Euroopa Kergejõustikuliidu ekspertide paneeli hääled. Iga grupi häälte osakaal on 25%.

Kergejõustikufännid saavad oma hääled anda Euroopa Kergejõustikuliidu Facebooki lehel, Instagramis ja Twitteris. Hääletamiseks tuleb märkida meeldivaks sportlase pilt, kellele häält soovitakse anda.

Karmen Bruusi poolt saab hääle anda SIIN, SIIN ja SIIN.

Lisaks 22. oktoobril toimuvale Golden Tracks auhinnagalale toimub Tallinnas 20.-22. oktoobril ka iga-aastane Euroopa Kergejõustikuliidu Aastakonverents.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST