Aleksander Tšikini Auhinnavõistlus

Aleksander Tšikini Auhinnavõistlus toimub uuenenud Tallinna Kergejõustikuhallis (vana nimega Tallinna Spordihall) 6. jaanuaril 2024 algusega kell 11:45.

Võistlus toimub järjekorras juba 22. korda ning ka seekord puudub võistlejatele osavõtutasu! Võistlust korraldatakse legendaarse Kalevi Kergejõustikukooli treeneri Aleksander Tšikini auks, kes veel 85-aastasena oli aktiivselt spordiareenidel tegev. Tšika (nagu teda kutsuti) on öelnud: “Kõigist ei saa olümpiavõitjat, aga üks korralik mees võiks sinust saada küll. Eks ka niimoodi ka!”.

Registreerimine (tähtaeg 4. jaanuar kell 18:00) – https://kalevkjk.ee/tshika-reg/

Kolmandat korda toimub võistluse eel laste rahvajooks 3-10 aastastele lastele. Rahvajooksu eesmärk on propageerida liikumist ning tekitada huvi spordi vastu pingevabalt, st Laste Rahvajooksu etappidel ei võeta aega ega selgitata paremusjärjestust. Kõigile on peale distantsi läbimist meenemedal ja väike auhind. Osavõtt on samuti tasuta!

Registreerimine ja lisainfo (tähtaeg 5. jaanuar kell 23:59) – https://programm.ee/uritus/laste-rahvajooks-a-tsikini-auhinnavoistlus-2024/.

Võistlus korraldatakse suuresti endiste õpilaste abil, kes võimaldavad võistlust läbi viia ilma osavõtutasuta. Täname MTÜ Tshika Toetusseltsi! Täname ka Laste Rahvajooksude korralduspartnerid Active Program (Meelis Allikas)!

Edukat võistlemist!

AJAKAVA

Võistluse peakorraldaja:
Tallinna Kalevi Kergejõustikukool,
kjk@kalevkjk.ee
53780667 (Mikk Meerents)

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST