Ajakiri Jooksja jõuab ühiste jõududega Eestimaa sportlikesse koolidesse

Eelmisel aastal alustas ajakiri Jooksja koostöös Eesti Koolispordi Liidu ja Eesti Kergejõustikuliiduga projekti, mille raames kingiti partnerite ühiste jõududega enam kui sajale Eestimaa sportlikule koolile ajakirja Jooksja aastatellimus. Koolide valiku tegi Eesti Koolispordi Liit. Sel aastal otsustasid partnerid võimaluse korral projekti laiendada ning nüüdsest jõuab ajakiri juba üle 200 Eestimaa kooli lugemislauale. Laienes ka koostööpartnerite ring ning projektiga liitusid Eesti Suusaliit, Spordiürituste Korraldamise Klubi, spordiklubi Stamina ja Sportland. Aasta esimene number ongi juba praeguseks hetkeks koolidesse kohale toimetatud.

Kõik projekti partnerid loodavad, et ajakirja lugedes kasvab noorte huvi ka ise sporti harrastada ning seeläbi ka oma tervise ja hea vormi eest paremini hoolt kanda. Kindlasti kasvavad paljudest noortest ka sportlased, keda võime tulevikus Eestimaa erinevatel spordiüritustel võistlemas näha.

2009. aastal asutatud ajakiri Jooksja on keskendunud teemavalikul laiemalt vastupidavusaladele, pakkudes lugejaile põnevaid lugusid eneseületamistest, nii harrastajate kui ka tippude poolt, tutvustades põnevaid persoone, ning jagades ka treenimise-, toitumise- ja taastumisealast nõu. Jooksja kaasautorite ring hõlmab nii professionaalseid ajakirjanikke kui ka oma ala entusiaste, muutes ajakirja mitmekesiseks ja vaheldusrikkaks. Keskmist Jooksja lugejat iseloomustab sportlikkus, jõulisus ning eesmärkide seadmise ja nende poole pürgimise oskus. Sest nii nagu kogu meie elu, kulgeb ka jooks pidevate tõusude ja mõõnadega, võitluste ja võitudega, meeldivate kaaslaste ja sõbralike konkurentidega. 

Ajakiri ilmub 6 korda aastas: veebruar, aprill, juuni, august, oktoober ja detsember.
Üksikmüügis on Jooksja hind 2.90 ning tellides aastatellimusena 9€ aadressilt: tellimine@jooksja.ee

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST