Aastakonverents pakub treeneritele aktiivset osalust ja põnevaid ettekandeid


Treenerite aastakonverentsi programmiga saab tutvuda ja konverentsile registreeruda SIIN.


Selle aasta Eesti Kergejõustikuliidu treenerite aastakonverents toimub 7.-8. novembril Jüri Gümnaasiumi aulas.

Saabuva aastakonverentsi märksõnaks on „koos“, seda küll mitte hetkel massikäibes olevas võtmes, vaid pigem meie oma kergejõustikuperele omases vormis.

Kui konverentsi sissejuhatuseks siirdume ühiselt tutvust tegema vast renoveeritud ja tänapäevase Rae spordikeskuse võimalustega, siis edasi jätkame samuti üheskoos. Järgnevad tegevused töörühmades. Juhitud grupitöödena püüame leida optimaalseid ja edasi viivaid lahendusi ka palju kirgi kütnud hooaja võistluskalendri ülesehitusse. Töörühmades võtame sihikule 2016. a võistluskalendri.

Esmakordselt tuleb aastakonverentsi kavva mälumäng Kuldvillak võistkondlikus vormis. Eeldatavasti kujuneb see kergejõustikuaasta detaile haaravalt taasesitavaks võistkondlikuks ajugümnastikaks.

Konverentsi üheks eksklusiivsemaks osaks on intervjuu vormis usutlus, kus koos tulevad auditooriumi ette tänavuste Euroopa meistrivõistluste hõbemedalimehed Gerd Kanter ja Rasmus Mägi.

Loomulikult võtame kokku ka kõik kergejõustikuaasta olulisemad hetked ning püüame seinale kuvada nende hetkede taga peituvaid mustreid.

Nagu treenerite aastakonverentsil kombeks, esineb ka seekord ettekandega silmapaistev kergejõustikutreener meie oma ridadest. Seekord räägib Tartu SS Kalevi treener Kersti Viru.

See on vaid valik kavas olevatest tegevustest ja ettekannetest. Aastakonverentsi detailne ajakava avaldatakse Kergejõustikuliidu kodulehel ja saadetakse klubidele hiljemalt kaks nädalat enne üritust (s.o. 24.10.14).

Aastakonverentsi ööbimisvõimalus soovijatele on ettetellimise alusel korraldatud Oru hotellis, kuhu esimese konverentsi päeva lõpetuseks saab soovi korral ka tellitud bussiga. Sama buss toob järgmisel hommikul osalejad taas tagasi Jüri Gümnaasiumi juurde.

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST