8. veebruaril toimub Valgas spordikorralduse inspiratsioonipäev

08. veebruaril 2014 toimub Valgamaa Kutseõppekeskuses spordieestvedajatele mõeldud inspiratsiooni- ja koolituspäev. Sul on ainukordne võimalus saada oma ala tipptegijatelt, ja mitta ainult Eestist, häid näpunäiteid korraldamaks vinget spordiüritust.

Seekordse rahvusvaheliste kogemustega rikastatud inspiratsioonipäeva peateemaks on SPORDIVABATAHTLIKKUS. Peaesinejaks on sellel aastal Guin Batten Suurbritanniast. Suurbritannias on spordivabatahtlikkus kõrgelt arenenud. Londoni Olümpiamängud inspireerisid rohkem kui 100 000 inimest panustama vabatahtlikuna spordivaldkonda.

Guin on inspireerinud sadu noori osalema, võistlema ning panustama vabatahtlikuna spordi valdkonda sh julgustab Youth Sport Trust noori võtma juhi rolli spordiorganisatsioonis. Samuti on Guin juhtinud Suurbritannia sihtasutuses TOP hariduse ja spordi valdkonna teadus- ja innovatsiooniuuringuid ning aastal 2000 tulnud Sydney Olümpiamängudel naiste nelikpaadis hõbemedalile. Guin teeb ettekande teemal “Vabatahtlike roll spordi suursündmuse edus”.

Spordisündmuste korraldajate inspiratsiooni- ja koolituspäeva 2013 aasta kohta pilte leiad siit >>.

Lisainfo ja registreerimine >>
NB! Kohtade arv on piiratud!

VÕTA AEGA – SPORT KUTSUB!

Pille Muni, Spordiaasta MTÜ