40. jooks ümber Ülemiste järve toob tippjooksjad ja harrastajad jooksma ümber Tallinna joogivee allika

Laupäeval, 25. augustil 2012 toimub Tallinna veepuhastusjaamas 40. jooks ümber Ülemiste järve, mis ühtlasi kuulub EMT Järvejooksude sarja ja on selle viimane, 4. osavõistlus. Start 14 km pikkusele ringile ümber tallinlaste joogiveeallika antakse kell 12 veepuhastusjaama territooriumil, Järvevana tee 3.

Peakandidaat esikohale on Viljar Vallimäe, kes hiljuti võitis uue isikliku rekordiga Eesti meistrivõistlused poolmaratonis ja on peale kolme etappi ka EMT Järvejooksude sarja liider. Viljarile pakuvad tugevat konkurentsi Kaur Kivistik, Sergei Tšerepannikov, Ilja Nikolajev ja Taivo Püi.
Naistest läheb favoriidina rajale sarja kindel liider Evelin Talts, kes võitis Eesti poolmaratoni meistrivõistlustel pronksmedali. Naiste arvestuses tuleb põnev võistlus järgmistele kohtadele Stamina Arcotransport tiimi jooksjate Merill Mägi ja Olga Andrejeva vahel.

Info ja registreerimine 6718548 www.stamina.ee/jarvejooks
Viimane võimalus end registreerida 40. Jooksule ümber Ülemiste järve on 2 tundi enne starti Tallinna Veepuhastusjaamas, Järvevana tee 3. Ülemiste Veepuhastusjaam asub aadressil Järvevana tee 3. Täpse kaardi leiate kaardilt .

Urmo Raiend
Stamina Spordiklubi
5019572

nike
Team-Estonia_logo-r6ngasteta
utilitas-logo
Mesikäpa uus logo-1
Varska_Originaal_RGB
audilogo
tradehouse_logo_1020x300
RGB_Favorte_logo_horizontal
Rödl&Partner_Logo-black-on-white
Eesti_Rahvusringhääling_logo
eesti-kultuurikapital-logo
eesti-kultuuriministeerium
Tallinna-Kultuuri-ja-Spordiamet-logo-sinineRGB
Erasmus+ sinine loosungiga EST